APIE MUS

Mūsų gaminami paminklai yra itin plataus pasirinkimo. Siūlome tiek klasikinius, laiko patikrintus variantus, tiek šiuolaikinio dizaino darbus. Galime atlikti ir nestandartinius, individualius projektus, todėl paminklai kapams atitiks jūsų poreikius ir viziją. Kad tinkamai įamžintume jums brangių žmonių atminimą, kruopščiai atrinksime kiekvieną detalę ir sukursime unikalų, individualizuotą paminklą.

Siekiame, kad visi antkapiai ir paminklai būtų išskirtiniai bei atspindėtų velionio aplinką, sukurtų reikiamą atmosferą. Todėl paminklų gamyba vyksta naudojant aukščiausios kokybės įvairiaspalvius granitus iš viso pasaulio. Kiekvienam klientui padėsime išsirinkti tinkamos rūšies akmenį ir išlaikyti vientisą kapavietės stilių.

Nesvarbu, ar jus domina antkapiai ir jų dekoracijos, ar paminklai Vilniuje ir aplink – visus projektus įgyvendiname patys, savo dirbtuvėse. Todėl paminklų kainos yra konkurencingos, o darbų atlikimo terminai atitinka jūsų lūkesčius. Kad paminklų gamyba vyktų sklandžiai, kiekviename proceso etape atliekame griežtą kokybės kontrolę. Tad galite būti tikri, kad mums patikėti antkapiai ir paminklai bus tvirti, ilgaamžiai bei pagaminti laiku. 

Apie mus

<

>

>