Kapų tvarkymas – tai brangus laikas su išėjusiuoju

Šiuolaikinis gyvenimo tempas atitolina mus nuo artimiausių žmonių, o mirusiuosius prisimename dar rečiau. Todėl kapų tvarkymas – tai jautrus buvimas su Išėjusio žmogaus siela, atminimu ir savimi. Tos minutės, praleistos kapuose, padeda nurimti ir suvokti svarbias gyvenimo tiesas. Kaip tik todėl visi norime, kad kapų priežiūra būtų maloni, prilygstanti meditacijai, o ne erzinantis ir varginantis darbas.

Ką daryti, kad kapų tvarkymas nevirstų nemalonia prievole?

Pirmiausia reikėtų apgalvoti ir išsirinkti tinkamiausią variantą pagal savo poreikius. Kad būtų paprasčiau ir greičiau – užsukite į mūsų el. katalogą, „Kapaviečių projektai“ puslapyje rasite daug idėjų, kurias galima individualizuoti arba naudoti pagal esamą pavyzdį.

Kaip išsirinkti:

  • Jeigu mėgstate liesti žemę ir Jums nebaisūs jos priežiūros darbai, tuomet antkapiai su atviromis erdvėmis žalumai bei gėlėms bus tinkamas pasirinkimas.
  • Jei nenorite užsiimti ravėjimu, galite rinktis granito plokščių ir akmenukų kompoziciją.
  • Nemėgstantiems intensyvesnio darbo kapuose – kapų dengimas granito plokštėmis bus geriausias variantas. Jums beliks tiks švariai nušluoti ir pastatyti gėlių vazonėlių bei žvakių.

Taigi, šiais laikais kapų tvarkymas gali tapti maloniu pasibuvimu su mintimis apie brangius mirusiuosius, tereikia tinkamai suprojektuoti kapavietę.

kapų tvarkymas

Kad pasirinkimas būtų dar lengvesnis

Mes konsultuojame ir patariame atsižvelgdami į Jūsų viziją bei pageidavimus. Jei mūsų darbų pavyzdžiuose ir projektuose nerandate sau tinkamo, papasakokite ar atsiųskite norimo pavyzdžio fotografiją. Sukursime ir atliksime visus darbus pagal Jūsų lūkesčius.

Kapų tvarkymas – „Angelo akmens“ misija. Mes viską gaminame savo dirbtuvėse, naudodami geriausios kokybės medžiagas ir visuomet konsultuojame priimant sprendimus. Juk antkapiai ir paminklai atspindi Jūsų šeimos individualumą.

Laukiame Jūsų skambučių tel. +37068321664, +37067955123, el. laiškų info@angeloakmuo.lt. Jei norite užsukti ir pasižvalgyti, rekomenduojame prieš tai pasiskambinti. Mūsų adresas Gėlių g. 6, Avižieniai, Vilnius.