Individualūs sprendimai ypatingam ryšiui su išėjusiaisiais

Kartais žmonės trokšta išskirtinio atminimo savo artimiesiems. Mūsų turima medžiagų įvairovė, profesionalumas ir kūrybos laisvė leidžia įgyvendinti ir nestandartinius, išskirtinius projektus. Paminklų gamyba yra gerai mums pažįstama sritis, todėl mielai imsimės individualių sumanymų išpildymo. Tegul Jūsų artimųjų poilsio vieta tampa šviesia, pilna gerų prisiminimų bei ramybės.

Mielai padėsime išsirinkti tinkamas medžiagas, suderinti spalvas ir kitas detales unikaliam Jūsų artimųjų kapavietės dizainui. Jeigu dar nežinote, ko būtent norite, užsukite į mūsų puslapio katalogą „Paminklai“ ir “„Darbų galerija“ bei pasidairykite jame idėjų. Esame atlikę jau nemažai užsakymų, todėl tikrai rasite sau kažką tinkamo.

Savo gaminius mes patys pristatome į vietą ir juos sumontuojame. Jums tuo rūpintis nereikės.

Paminklas gali pasauliui papasakoti Jums artimo žmogaus istoriją

Paminklai ir antkapiai gali būti meniški, asketiški ar didingi, simbolizuojantys tai, kas buvo svarbu Jūsų artimam žmogui. Granito plokščių ir paminklų dizainas gali būti labai įvairus. Įmanoma išpildyti įvairias formas, parinkti derančias spalvas bei margumą, pritaikyti užrašus, įvairias papildomas detales ir t. t.

Mūsų turimos technologijos leidžia sukurti vizualinį kapavietės projektą, kuris leis Jums aiškiau įsivaizduoti, kaip atrodys rezultatas. Ant paminklo ar plokštės taip pat galima išgraviruoti pasirinktus paveikslus, užrašus, perkelti ant jų norimas fotografijas.

Iškeliavus artimam žmogui, artimuosius kuriam laikui apgaubia sumaištis. Taigi, jei negalite tiksliai apsispręsti, kokio antkapio norite, mes būtinai padėsime Jums, pasiūlysime savo variantus bei rasime patinkantį sprendimą. Projekto derinimas atliekamas per 1-2 savaites, o gaminimas bei įrengimas užtrunka 2-8 savaites.

Susiekite su mumis: tel. +37068321664, +37067955123, el. laiškų info@angeloakmuo.lt. Taip pat maloniai laukiame Jūsų adresu: Gėlių g. 6, Avižieniai, Vilnius.