Kapų plokštės – patogus ir patvarus būdas išsaugoti tvarkingą kapavietės išvaizdą

Visi norime, kad artimųjų kapavietės atrodytų gražiai ir tvarkingai. Deja, šiuolaikinio gyvenimo tempas bei dideli atstumai ne visada leidžia reguliariai jas lankyti ir prižiūrėti. Nenuostabu, kad žmonės ieško patogių bei modernių sprendimo būdų. Juk iš tiesų kartais kapų tvarkymas tampa tikra našta, jei Jūs gyvenate toli, neturite pakankamai laiko, ar Jums to neleidžia sveikata.

Ko gero, vienas iš legviausiai prižiūrimų bei ilgaamžiškiausių kapavietės sutvarkymo būdų – kapų dengimas granito plokštėmis. Akmeniniai antkapiai, paminklai bei plokštės puikiai įsilieja į aplinkinės gamtos natūralumą, atsparūs aplinkos poveikiui. Kapų priežiūra, pasirinkus tokį jų sutvarkymo būdą, tampa maksimaliai paprasta. Užtenka nušluoti lapus, spyglius bei susikaupusias dulkes ar kitokius nešvarumus.

Granito plokštės nereikalauja didelės priežiūros ir laikui bėgant nekeičia spalvos. Jeigu Jus domina toks kapų sutvarkymas Vilniuje, susisiekite su mumis. Pagal jūsų poreikį padėsime atrinkti norimą plokštės atspalvį ir dizainą bei operatyviai padengsime juo velionio kapavietę. Plokšte galima dengti visą kapą, arba jo dalį. Granitas išsiskiria savo atspalvių bei margumo įvairove, todėl tikrai rasime Jums patinkantį variantą. Mūsų siūlomas granito plokščių spalvas galite rasti kataloge “Granito plokštės“.

Granitas yra grūdėtos struktūros kristalinė uoliena, pasižyminti ypatingu tvirtumu, bet kokiomis oro sąlygomis išsauganti prabangią ir solidžią išvaizdą. Akmuo visais laikais buvo šalia žmogaus tiek kaip žaliava statybai, įrankiams, tiek kaip amžinybės bei ramybės simbolis.

Laukiame Jūsų skambučių tel. +37068321664, +37067955123 arba el. laiškų info@angeloakmuo.lt. Taip pat galite atvykti adresu: Gėlių g. 6, Avižieniai, Vilnius.