Granito plokštės, kapų plokštės

Patogus ir patvarus būdas išsaugoti tvarkingą kapavietės išvaizdą

Visi norime, kad artimųjų kapavietės atrodytų gražiai ir tvarkingai. Deja, šiuolaikinio gyvenimo tempas ir dideli atstumai ne visada leidžia reguliariai jas lankyti bei prižiūrėti. Todėl kiekvienas ieško jam patogiausių ir modernių sprendimų, kurie leistų kaip įmanoma labiau palengvinti kapų tvarkymą.

Kapų dengimas plokšte – kokybiškas ir ilgaamžis pasirinkimas

Vienas iš patogiausių bei ilgaamžiškiausių kapavietės sutvarkymo būdų – kapų dengimas granito plokštėmis. Granitas yra grūdėtos struktūros kristalinė uoliena, pasižyminti ypatingu tvirtumu ir bet kokiomis oro sąlygomis išsauganti prabangią ir solidžią išvaizdą. Pasirinkus šias kapų plokštes, jų priežiūra tampa kur kas paprastesnė – užtenka nušluoti lapus, spyglius bei susikaupusias dulkes ar kitus nešvarumus.

Aukščiausios kokybės plokštės kapams

Mūsų montuojamos granito plokštės yra aukštos kokybės ir į Lietuvą atkeliauja iš tokių šalių kaip Suomija, Ispanija, Švedija, Rusija, Ukraina, Afrika, Indija. Per ilgus metus esame atrinkę geriausiai mūsų oro klimatui atitinkančias akmens rūšis, kurios nekeičia spalvos ir nerūdija.

Plokštes apdirbame (poliruojame, pjaustome) vietoje, todėl galime jas pritaikyti pagal kiekvieno poreikį. Tiek granito plokštes kapams, tiek kitus paminklus gaminame pagal individualius užsakymus, atliekame visus jų montavimo ir betonavimo darbus.

Kapų plokštės kaina

Kapų plokštės kainos rėžiai gali būti be galo platūs, kadangi tarpusavyje plokštės skiriasi ne tik kokybe ir dydžiu, bet ir kitais aspektais. Paprastai kaina svyruoja nuo 200 iki 400 eurų.

Nuo ko priklauso kapų plokštės kaina?

Kapų plokštės kaina priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant:

  • Medžiagos kokybę
  • Dydį ir storį
  • Individualų dizainą
  • Plokštės apdailą
  • Tiekėją ir regioną

Yra ir kitų veiksnių lemiančių granito plokštės kapams kainą, todėl kiekvienu atveju individualiai išanalizuojame jūsų poreikius ir pateikiame kainos pasiūlymus.

Angelo akmuo – Jūsų patikimas partneris granito plokštėms ir kapų priežiūrai

Esame sukaupę didelę patirtį ne tik kapų įrengimo, bet ir tvarkymo srityje, turime platų kontaktų tinklą, todėl galime padėti NEMOKAMAI suderinti kapavietes tvarkymo projektą su seniūnija ar kapinių administracija. Jei jus domina kapų dengimas pokštekapų įrengimas ir sutvarkymas Vilniuje, susisiekite su mumis. Padėsime atrinkti norimą kapų plokštės atspalvį ir dizainą bei operatyviai padengsime juo kapavietę. Granito plokštės kapams išsiskiria savo atspalvių bei margumo įvairove, todėl tikrai rasime jums patinkantį variantą. Mūsų siūlomą spalvų pasirinkimą galite rasti kataloge „Granito plokštės“.

Turime patyrusią profesionalų komandą, todėl darbus atliekame greitai ir galime pasiūlyti konkurencingą paslaugų atlikimo ir kapinių plokštės kainą. DĖMESIO! Jei radote identišką gaminį pigiau, atneškite mums gautą pasiūlymą ir mes suteiksime tokią pačią ar net geresnę kainą.

Laukiame Jūsų skambučių tel. +37067955123 +37068321664,  arba el. laiškų info@angeloakmuo.lt. Taip pat galite atvykti adresu: Gėlių g. 6, Avižieniai, Vilnius.