Prekių grąžinimo taisyklės

Grąžinti ar pakeisti jums netikusias prekes, įsigytas e. parduotuvėje „Angelo akmuo“, galite per 30 kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo dienos.

Prekes, įsigytas mūsų e. parduotuvėje, galite grąžinti, jei:

  • prekės yra nesugadintos, nepraradusios savo prekinės išvaizdos ir vertės;
  • prekės yra originalioje gamintojo pakuotėje su visomis nepažeistomis etiketėmis.

Kaip vyksta prekių grąžinimas?

Kartu su įsigytomis prekėmis kiekvienam pirkėjui pristatome ir prekių grąžinimo / keitimo formą. Norėdami grąžinti / pakeisti prekę tiesiog užpildykite šią formą ir nuskenavę ar nufotografavę atsiųskite e. paštu info@angeloakmuo.lt.

Per 14 darbo dienų nuo gautos prekių grąžinimo / keitimo formos mes susisieksime su jumis ir informuosime, ar norimos grąžinti / pakeisti prekės atitinka joms taikomus reikalavimus. Jei prekės yra nesugadintos, nepraradusios savo prekinės vertės ir išvaizdos bei grąžinamos originalioje gamintojo pakuotėje su visomis nepažeistomis etiketėmis, tuomet mes įsipareigojame grąžinti sumokėtus pinigus ar, pirkėjui pageidaujant, pakeisti prekę kita.

Prekės keitimo atveju naują prekę galite išsirinkti iš visų tuo metu e. parduotuvėje „Angelo akmuo“ siūlomų prekių. Naujos prekės kaina negali viršyti keičiamos prekės kainos.

Už prekių pristatymą pinigai nėra grąžinami.

Prekių pristatymo būdai

Prekes, įsigytas e. parduotuvėje „Angelo akmuo“, galite gauti dviem būdais:

  • tiesiai į namus per „LP Express“ kurjerių tarnybą;
  • į jums patogioje vietoje esantį „LP Express“ paštomatą. Jums artimiausią „LP Express“ paštomatą rasite čia: https://www.post.lt/paslaugu-teikimo-vietos.

Jeigu jūsų pasirinkta prekė šiuo metu yra mūsų sandėlyje, ją jums pristatysime per 3–5 darbo dienas.