Kodėl verta rinktis mus?

Angelo akmuo

Garantija

Visiems paminklams, antkapiams ir įrengimo darbams suteikiame 3 metų garantiją. Pasitikime savo darbu ir užtikriname, kad jo rezultatai bus ilgaamžiai bei atitiks jūsų poreikius. Nes mūsų tikslas – pasirūpinti jumis ir jūsų artimųjų atiminimu. 

Gamyba

Individualių užsakymų įgyvendinimas

Visi antkapiai ir paminklai yra gaminami mūsų dirbtuvėse, todėl galime įgyvendinti ir sudėtingus, individualizuotus projektus. Atrenkame tinkamas spalvas, formas, detales ir darome viską, kad paminklai simbolizuotų tai, koks buvo jūsų artimasis.  

visapusiskapagalba

Visapusiška pagalba

Savo klientams NEMOKAMAI padedame suderinti kapavietės įrengimo projektą su seniūnija ar kapinių administracija.

Operatyvumas

Operatyvumas

Už papildomą mokestį galime kapavietę įrengti greičiau už standartinį laiką. Trukmė – 6–14 d.

Laikas

Jūsų laikas mums brangus

Jei jus domina paminklai, kapų tvarkymas ar antkapių kainos, tačiau gyvenate užsienyje arba neturite galimybės pasirūpinti artimųjų kapų priežiūra – tai ne bėda. Galime pasiūlyti paruoštus kapaviečių projektus, išsamias konsultacijas internetu ar kitus sprendimus, kurie padės tinkamai pasirūpinti jums brangių žmonių atminimu. 

Duk

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kainuoja pilnas kapavietės įrengimas?

Kapavietės įrengimas – ypatingo kruopštumo ir kūrybos reikalaujantis procesas. Jame svarbu ne tik kokybiškai atlikti darbus, bet ir atsižvelgti į šalia esančią aplinką, kurioje bus įkomponuojamas jūsų artimojo atminimas.
Kaina priklauso nuo daugelio veiksnių: vietos reljefo, medžiagos, išmatavimų, formos sudėtingumo, tvorelės, gėlynų ir kt. Kad galėtume tiksliai nurodyti, kiek kainuos paminklai, antkapiai, kapų plokštės padengimas ir kiti kapavietės įrengimui reikalingi darbai, būtina žinoti visą šią informaciją. Rašykite mums ir atsakysime į visus rūpimus klausimus bei patarsime, į ką būtina atsižvelgti įrenginėjant kapavietę. 

Ar atliekate kapavietės atnaujinimo darbus?

Taip, užsiimame ne tik paminklų gamyba ar pilnu kapavietės įrengimu. Į mūsų paslaugų spektrą įeina ir kapų tvarkymas, priežiūra, atnaujinimas. Išmontuojame senus paminklus, taisome tvoreles. Darome viską, kad jūsų artimojo atminimas taptų pavyzdys kitiems, kaip dera rūpintis kapaviete.

Kiek užtrunka kapavietės įrengimo darbai?

Kapavietės įrengimo terminas tiesiogiai priklauso nuo to, ar jūs išsirinkote jau paruoštus gaminius, ar juos reikės kurti pagal individualų projektą. Jei tai nestandartiniai, individualizuoti paminklai, jų gamyba gali užtrukti kiek ilgiau – priklausomai nuo konkretaus projekto sudėtingumo.
Jei pasirinkote jau pagamintus paminklus ar kitus produktus, kapavietės įrengimas užtruks iki 30-40 dienų. Svarbu įsidėmėti, kad jei turite konkrečią datą, iki kada reikėtų baigti darbus, užsakymo neatidėliokite ir kreipkitės dabar. Padarysime viską, kad jūsų artimojo atminimo vieta būtų parengta numatytu laiku. 

Ar galite pagaminti paminklą, įrengti kapavietę pagal kliento pateiktą projektą?

Taip. Visi paminklai, antkapiai, tvorelės ar kiti akmens dirbiniai yra gaminami mūsų pačių. Galime padėti sukurti jūsų poreikius atitinkantį kapavietės projektą ir jį įgyvendinti.