Kapaviečių restauravimas norintiems tvarkos ir grožio

Dauguma žmonių stengiasi, kad artimųjų amžinojo poilsio vieta atrodytų estetiškai, atspindėtų mirusiojo asmenybę ir tuo pačiu būtų patogu ją prižiūrėti. Būtent todėl, kapaviečių restauravimas tokia pat populiari paslauga kaip ir paminklų gamyba.

Patariame nuo ko reikėtų pradėti, jei nusprendėte atnaujinti kapavietę:

  • Pirmiausia įvertinkite šiam darbui skiriamą biudžetą;
  • Įvertinkite, ką reikėtų atnaujinti, patobulinti, o gal net viską keisti;
  • Pasižvalgykite po kapus, galbūt pamatysite Jums labai patinkantį variantą. Būtinai užsukite į mūsų el. katalogo puslapius: „Kapaviečių projektai“ ir „Darbų galerija“ bei įvertinkite esamus pavyzdžius. Galbūt norėsite kažkurį projektą pritaikyti savo artimųjų kapavietėje;
  • O dar geriau būtų, kad atsiųstumėte kapavietės fotografiją ir, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus bei esamą situaciją, sukursime naują vizualizaciją.

Kapaviečių restauravimas rekomenduojamas ne tik labai seniems antkapiams bei paminklams, bet ir norint palengvinti kapų priežiūrą.

Granito plokštės – ypatingai patogus ir Jūsų laiką taupantis pasirinkimas. Jos padengia visą ar didesnę dalį kapo, taip mažiau prisirenka nešvarumų, nereikia tiek daug ravėti, jei nusprendžiate palikti atviros žemės salelę.

Kapaviečių restauravimas norintiems sutaupyti

Mes suprantame, kad kaina ne mažiau aktualus dalykas nei pats norimas rezultatas, todėl pateikiame optimaliausius variantus pagal Jūsų suplanuotą biudžetą.

Jeigu Jūsų artimųjų kapai toli nuo gyvenamos vietos, rekomenduojame taupyti kuro sąnaudas ir išmintingai rinktis antkapius, kad nereikėtų šiltuoju metų laiku važiuoti kas porą mėnesių ravėti. Todėl nusprendę užsisakyti „Angelo akmens“ kvalifikuotų specialistų paslaugas, būtinai paminėkite ir šį faktorių. Tuomet pateiksime optimaliausią ir mažiausiai priežiūros reikalaujantį projektą.

Turite daugiau klausimų, o gal jau nusprendėte? Susiekite su mumis: tel. +37068321664, +37067955123, el. laiškų info@angeloakmuo.lt. 

Kapavietes renovacija