Kapų dengimas plokštėmis

Lietuvių kultūrai yra būdingas stiprus ryšys su mirusiais artimaisiais. Atsisveikinus su mums brangiais žmonėmis, dedame visas pastangas, kad kapavietė taptų svarbia ir ypatinga vieta visiems artimiesiems susirinkti bei prisiminti šilčiausias ir gražiausias akimirkas, praleistas kartu su išėjusiais amžinojo poilsio.

Naujai kapavietei tinkamai sutvarkyti reikia priimti daug svarbių sprendimų: dėl medžiagų pasirinkimo paminklui ir kapo dangai, apželdinimui. Nuo šių veiksnių priklausys ir tolimesnė kapavietės priežiūra. Šiuolaikinė gausi medžiagų įvairovė leidžia išsirinkti jūsų norus bei galimybes atitinkančius kapavietės sutvarkymo projektus. Kapų dekoravimo būdų yra daug, tad siūlome susipažinti su vienu iš jų – kapų dengimu plokštėmis.

Kokie privalumai, dengiant kapus plokštėmis?

Lietuvos klimato sąlygos yra labai įvairios, tad kapų dengimas plokštėmis turi ne vieną privalumą:

· Praktiška ir patogi priežiūra. Jei jūs neturite galimybių dažnai lankyti ir tvarkyti kapų, sodinti bei prižiūrėti augalus, dengimas plokštėmis yra geriausias sprendimas, nes tereikės nuvalyti dulkes, nukritusius lapus ar spyglius.

· Ilgaamžiškumas. Natūralaus akmens plokštės užtikrina ilgalaikį patvarumą, sukurdamas natūralią, o tuo pačiu išskirtinę aplinką. Šiuolaikinės akmens apdirbimo technologijos leidžia sustiprinti jo natūralias savybes: atsparumą išoriniam aplinkos poveikiui, tvirtumą bei grožį.

· Nekintančios formos ir spalvos. Net laikui bėgant akmens plokštės išlaiko tobulą pirminę išvaizdą ir neblunkančias spalvas.

· Įvairūs raštai. Akmens plokščių raštų gama yra labai įvairi. Tai leidžia įgyvendinti unikalius ir išskirtinius kapų sutvarkymo projektus.

· Lengvai išmontuojama. Jei pasirenkate kapavietę dengti plokštėmis, galime suprojektuoti ir sumontuoti taip, kad esant reikalui būtų galima nesunkiai išmontuoti.

Akmens rūšių yra daug, tačiau kapų dengimas granito plokštėmis yra labai populiarus, nes laikui bėgant, granitas nepraranda savo pirminės spalvos, o spalvų gausa gali patenkinti kiekvieno žmogaus norus ir vizijas. Granitas yra žinomas kaip patvarus ir kietas akmuo, atlaikantis nepalankiausias klimato sąlygas bei temperatūrų svyravimus. Jis vertinamas dėl geriausių natūraliam akmeniui būdingų savybių. Kapavietei sutvarkyti ir uždengti galima pasirinkti vienos spalvos akmenį arba derinti tarpusavyje su kitų spalvų akmenimis. Uždengus kapą granito akmens plokšte, turėsite ne tik praktišką kapavietės sutvarkymą, bet ir gražų bei estetišką vaizdą. Atvykus į kapus, tereikės nušluostyti dulkes ar sušluoti šalia augančių medžių lapus.

Mes projektuojame, gaminame ir montuojame paminklus bei plokštes. Esame patyrę ir tikri savo amato žinovai, tad turime kiekvieno žmogaus skoniui tinkamus akmenis kapų sutvarkymui: švediško, suomiško, norvegiško, rusiško, afrikietiško. Galime pasiūlyti individualizuotus ir nestandartinius projektus. Kiekvienam projektui skiriame ypatingą dėmesį ir siekiame, kad klientų vizijos būtų įgyvendintos, o mūsų atlikti darbai būtų prasmingi bei įsimintini.